Skeie Og Strømme AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Installasjon, service og vedlikehold av varme-, kjøle- og ventilasjonssystemer, samt import, salg og utleie av tekniske produkter, byggrelaterte varer og ulike maskiner og transportmidler.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Skeie Og Strømme AS til?
Skeie Og Strømme AS har adresse Skeie 50, 4516 Mandal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Skeie Og Strømme AS registrert i offentlige registre?
Ja. Skeie Og Strømme AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 912263290 og ble etablert i 2013.
Hvilke tjenester tilbyr Skeie Og Strømme AS?
Skeie Og Strømme AS vises under Varmepumpe, Varmeanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Skeie Og Strømme AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Skeie Og Strømme AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.