Hopp til hovedinnhold
S

SILVER BYGG & MONTASJE AS

13 år som bedriftRåde

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Kjøp, salg og tjenester innenfor fast eiendom og bygg/anlegg.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

811615412

Daglig leder

Marcin Robert Manicki

Etableringsår

2013

Antall ansatte

17

Spørsmål og svar

Hvor holder SILVER BYGG & MONTASJE AS til?

SILVER BYGG & MONTASJE AS har adresse Sarpsborgveien 147, 1640 Råde, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er SILVER BYGG & MONTASJE AS registrert i offentlige registre?

Ja. SILVER BYGG & MONTASJE AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 811615412 og ble etablert i 2013.

Hvem er daglig leder i SILVER BYGG & MONTASJE AS?

Daglig leder i SILVER BYGG & MONTASJE AS er Marcin Robert Manicki, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr SILVER BYGG & MONTASJE AS?

SILVER BYGG & MONTASJE AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for SILVER BYGG & MONTASJE AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg SILVER BYGG & MONTASJE AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.