Hopp til hovedinnhold
S

S/G Strandheim AS

10 år som bedriftNordreisa

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Tilby tjenester innen anlegg og maskinentreprenør. Leie ut personell til bygg og anleggssektoren.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

917435359

Daglig leder

Svein Øivind Strandheim

Etableringsår

2016

Antall ansatte

5

Spørsmål og svar

Hvor holder S/G Strandheim AS til?

S/G Strandheim AS har adresse Arnestad 17, 9151 Storslett, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er S/G Strandheim AS registrert i offentlige registre?

Ja. S/G Strandheim AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 917435359 og ble etablert i 2016.

Hvem er daglig leder i S/G Strandheim AS?

Daglig leder i S/G Strandheim AS er Svein Øivind Strandheim, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr S/G Strandheim AS?

S/G Strandheim AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for S/G Strandheim AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.