Rt Montør AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Snekkerarbeid. Møbelmontering og alt som hører til dette området.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Rt Montør AS til?
Rt Montør AS har adresse Østerliveien 5B, 3219 Sandefjord, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Rt Montør AS registrert i offentlige registre?
Ja. Rt Montør AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 918947248 og ble etablert i 2017.
Hvem er daglig leder i Rt Montør AS?
Daglig leder i Rt Montør AS er Rolandas Saikevicius, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Rt Montør AS?
Rt Montør AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Rt Montør AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Rt Montør AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.