Rørleggermester Daniel K. Berland AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Rørleggertjenester og det som naturlig faller innunder dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 04.07.2027
Prosjekterende
- SanitærinstallasjonerTK 1
- Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
- Varme- og kuldeinstallasjonerTK 1
Utførende
- Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
- Varme- og kuldeinstallasjonerTK 1
- SanitærinstallasjonerTK 1
Ansvarlig søker
- for alle typer tiltakTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 22.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Rørleggerfaget
Sist kontrollert: 31.07.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Rørleggermester Daniel K. Berland AS til?
Rørleggermester Daniel K. Berland AS har adresse Berlandsvegen 228, 5314 Kjerrgarden, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Rørleggermester Daniel K. Berland AS registrert i offentlige registre?
Ja. Rørleggermester Daniel K. Berland AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 920274013 og ble etablert i 2018.
Hvem er daglig leder i Rørleggermester Daniel K. Berland AS?
Daglig leder i Rørleggermester Daniel K. Berland AS er Daniel Kjell Berland, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Rørleggermester Daniel K. Berland AS?
Rørleggermester Daniel K. Berland AS vises under Bad, Varmepumpe, Vann og avløp, Grunnarbeid, Sanitæranlegg, Varmeanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Rørleggermester Daniel K. Berland AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Rørleggermester Daniel K. Berland AS har sentral godkjenning (DiBK) som prosjekterende for Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 1), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Varme- og kuldeinstallasjoner (tiltaksklasse 1) og som utførende for Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Varme- og kuldeinstallasjoner (tiltaksklasse 1), Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 1) og som ansvarlig søker for alle typer tiltak (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Rørleggermester Daniel K. Berland AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.