R
RN BYGG & VEDLIKEHOLD AS
3 år som bedriftLillestrøm
Firmaportalens klassifisering
Nybygg
Om bedriften
Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
931073761
Daglig leder
Ikke registrert i Brønnøysundregistrene
Etableringsår
2023
Spørsmål og svar
Hvor holder RN BYGG & VEDLIKEHOLD AS til?
RN BYGG & VEDLIKEHOLD AS er registrert i Lillestrøm, Akershus.
Er RN BYGG & VEDLIKEHOLD AS registrert i offentlige registre?
Ja. RN BYGG & VEDLIKEHOLD AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 931073761 og ble etablert i 2023.
Hvilke tjenester tilbyr RN BYGG & VEDLIKEHOLD AS?
RN BYGG & VEDLIKEHOLD AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for RN BYGG & VEDLIKEHOLD AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.