Hopp til hovedinnhold
R

Rett Hjem Bolig AS

12 år som bedriftTrondheim

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Oppfører bygg i egen regi. Foretaket er også selv, gjennom hel- eller deleide selskaper eller ved å samarbeide med andre selskaper, å forestå investeringsvirksomhet, herunder investering i aksjer, obligasjoner, selskapsandeler, utlånsvirksomhet, fast eiendom og annen virksomhet beslektet med dette.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

914800730

Daglig leder

Christoffer Søbstad

Etableringsår

2014

Antall ansatte

6

Spørsmål og svar

Hvor holder Rett Hjem Bolig AS til?

Rett Hjem Bolig AS har adresse Sluppenvegen 14, 7037 Trondheim, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Rett Hjem Bolig AS registrert i offentlige registre?

Ja. Rett Hjem Bolig AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 914800730 og ble etablert i 2014.

Hvem er daglig leder i Rett Hjem Bolig AS?

Daglig leder i Rett Hjem Bolig AS er Christoffer Søbstad, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Rett Hjem Bolig AS?

Rett Hjem Bolig AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Rett Hjem Bolig AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.