Rene Bygg AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring og andre tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
Renhold
Offentlige kvalifikasjoner
RenholdGodkjent renholdsvirksomhet
Sist oppdatert fra registeret: 01.07.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr renholdstjenester i Norge, skal være godkjent av Arbeidstilsynet. Godkjenningen viser at virksomheten er registrert og kan tilby renholdstjenester i samsvar med kravene i godkjenningsordningen.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Rene Bygg AS til?
Rene Bygg AS har adresse c/o Phil Nor Cabral, Ullerøyveien 101, 1747 Skjeberg, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Rene Bygg AS registrert i offentlige registre?
Ja. Rene Bygg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 912275078 og ble etablert i 2013.
Hvilke tjenester tilbyr Rene Bygg AS?
Rene Bygg AS vises under Godkjent renholdsvirksomhet, Utvendig renhold på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Rene Bygg AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Rene Bygg AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.