RELEKTRO AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Elektrikertjenester, salg av elektrisk utstyr, installasjon og montering i privat og bedriftsmarked.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder RELEKTRO AS til?
RELEKTRO AS har adresse Theodor Dahls veg 29, 4355 Kvernaland, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er RELEKTRO AS registrert i offentlige registre?
Ja. RELEKTRO AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 918823573 og ble etablert i 2017.
Hvem er daglig leder i RELEKTRO AS?
Daglig leder i RELEKTRO AS er Morten Ree, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr RELEKTRO AS?
RELEKTRO AS vises under El-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for RELEKTRO AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.