Hopp til hovedinnhold
R

Råde Graveservice Eiendom AS

36 år som bedriftRåde

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Erverv og på annen måte å investere i faste eiendommer. Videre skal formålet omfatte administrasjon av bygg- og anleggsvirksomhet - samt ved aksjer eller eierandeler å delta i industri og handel.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

960051645

Daglig leder

Terje Steinar Dahle Andersen

Etableringsår

1990

Spørsmål og svar

Hvor holder Råde Graveservice Eiendom AS til?

Råde Graveservice Eiendom AS er registrert i Råde, Østfold.

Er Råde Graveservice Eiendom AS registrert i offentlige registre?

Ja. Råde Graveservice Eiendom AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 960051645 og ble etablert i 1990.

Hvem er daglig leder i Råde Graveservice Eiendom AS?

Daglig leder i Råde Graveservice Eiendom AS er Terje Steinar Dahle Andersen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Råde Graveservice Eiendom AS?

Råde Graveservice Eiendom AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Råde Graveservice Eiendom AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Råde Graveservice Eiendom AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.