Hopp til hovedinnhold
P

Protan Takservice AS

30 år som bedriftAlta

Verifisert i offentlig register

Taktekking Takrehabilitering Montasje

Firmaportalens klassifisering

Tak
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Taktekking og himlingmontasje.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

977102499

Daglig leder

Torleif Sæther

Etableringsår

1996

Antall ansatte

18

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 09.12.2027

Utførende

  • TaktekkingsarbeidTK 3
  • Montering av bærende metall- eller betongkonstruksjonerTK 2

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Protan Takservice AS til?

Protan Takservice AS har adresse Storengveien 24A, 9515 Alta, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Protan Takservice AS registrert i offentlige registre?

Ja. Protan Takservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 977102499 og ble etablert i 1996.

Hvem er daglig leder i Protan Takservice AS?

Daglig leder i Protan Takservice AS er Torleif Sæther, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Protan Takservice AS?

Protan Takservice AS vises under Taktekking, Takrehabilitering, Montasje på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Protan Takservice AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Protan Takservice AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Taktekkingsarbeid (tiltaksklasse 3), Montering av bærende metall- eller betongkonstruksjoner (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Protan Takservice AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Protan Takservice AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.