Hopp til hovedinnhold
P

Prido Norway AS

13 år som bedriftIndre Østfold

Firmaportalens klassifisering

Montasje
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Salg og installering av industriporter.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

912462455

Daglig leder

Steffen Andre Bogen

Etableringsår

2013

Spørsmål og svar

Hvor holder Prido Norway AS til?

Prido Norway AS har adresse Vangsveien 10, 1814 Askim, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Prido Norway AS registrert i offentlige registre?

Ja. Prido Norway AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 912462455 og ble etablert i 2013.

Hvem er daglig leder i Prido Norway AS?

Daglig leder i Prido Norway AS er Steffen Andre Bogen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Prido Norway AS?

Prido Norway AS vises under Montasje på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Prido Norway AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Prido Norway AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.