Prefabpartner Sør AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Tjenester innen montasje og montering av prefabrikerte elementer til råbygg.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Prefabpartner Sør AS til?
Prefabpartner Sør AS har adresse c/o Anders Skuland, Eldalsveien 372, 4534 Marnardal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Prefabpartner Sør AS registrert i offentlige registre?
Ja. Prefabpartner Sør AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 835833992 og ble etablert i 2025.
Hvem er daglig leder i Prefabpartner Sør AS?
Daglig leder i Prefabpartner Sør AS er Vidar Miljeteig, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Prefabpartner Sør AS?
Prefabpartner Sør AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Prefabpartner Sør AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.