P
Polsk Handyman AS
7 år som bedriftKongsberg
Firmaportalens klassifisering
Snekker og tømrer Tømrerarbeid
Om bedriften
Oppussing og renovering.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
922712239
Daglig leder
Adrian Osinski
Etableringsår
2019
Spørsmål og svar
Hvor holder Polsk Handyman AS til?
Polsk Handyman AS har adresse Svartåsveien 22B, 3615 Kongsberg, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Polsk Handyman AS registrert i offentlige registre?
Ja. Polsk Handyman AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 922712239 og ble etablert i 2019.
Hvem er daglig leder i Polsk Handyman AS?
Daglig leder i Polsk Handyman AS er Adrian Osinski, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Polsk Handyman AS?
Polsk Handyman AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Polsk Handyman AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.