PIP INVEST AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Montering/demontering av stillasutstyr og annet utstyr, utleie av arbeidskraft innenfor bygg- og anleggsbransjen.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder PIP INVEST AS til?
PIP INVEST AS har adresse Guttorm Jarls vei 27, 3221 Sandefjord, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er PIP INVEST AS registrert i offentlige registre?
Ja. PIP INVEST AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 950331747 og ble etablert i 1988.
Hvem er daglig leder i PIP INVEST AS?
Daglig leder i PIP INVEST AS er Øystein Bjerke, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr PIP INVEST AS?
PIP INVEST AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for PIP INVEST AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg PIP INVEST AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.