Hopp til hovedinnhold
P

Pecus Montasje AS

4 år som bedriftOslo

Firmaportalens klassifisering

Tilbygg og oppussing Tilbygg Oppussing
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Montering/installasjon av reklamskilt og møbler. Produksjon og installasjon av rullegitter. Installasjon av varmepumper.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

930180297

Daglig leder

Per Halvard Wiberg

Etableringsår

2022

Antall ansatte

93

Spørsmål og svar

Hvor holder Pecus Montasje AS til?

Pecus Montasje AS har adresse Øvre Slottsgate 15B, 0157 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Pecus Montasje AS registrert i offentlige registre?

Ja. Pecus Montasje AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 930180297 og ble etablert i 2022.

Hvem er daglig leder i Pecus Montasje AS?

Daglig leder i Pecus Montasje AS er Per Halvard Wiberg, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Pecus Montasje AS?

Pecus Montasje AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Pecus Montasje AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.