Hopp til hovedinnhold
P

Paul Wold AS

16 år som bedriftIndre Østfold

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Grunnarbeid, graving og traktor transport.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

995357534

Daglig leder

Paul Kristian Wold

Etableringsår

2010

Spørsmål og svar

Hvor holder Paul Wold AS til?

Paul Wold AS har adresse Morstongveien 286, 1859 Slitu, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Paul Wold AS registrert i offentlige registre?

Ja. Paul Wold AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 995357534 og ble etablert i 2010.

Hvem er daglig leder i Paul Wold AS?

Daglig leder i Paul Wold AS er Paul Kristian Wold, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Paul Wold AS?

Paul Wold AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Paul Wold AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Paul Wold AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.