P
PARTZ PROSJEKT AS
16 år som bedriftNes
Firmaportalens klassifisering
Nybygg
Om bedriften
Salg av tjenester til byggenæringen.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
995834790
Daglig leder
Trond Vodal
Etableringsår
2010
Spørsmål og svar
Hvor holder PARTZ PROSJEKT AS til?
PARTZ PROSJEKT AS har adresse Grindåkervegen 27, 1929 Auli, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er PARTZ PROSJEKT AS registrert i offentlige registre?
Ja. PARTZ PROSJEKT AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 995834790 og ble etablert i 2010.
Hvem er daglig leder i PARTZ PROSJEKT AS?
Daglig leder i PARTZ PROSJEKT AS er Trond Vodal, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr PARTZ PROSJEKT AS?
PARTZ PROSJEKT AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for PARTZ PROSJEKT AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.