P E Rørservice Oslo AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Rørlegger firma med spesialisering innen modernisering av bad og kjøkken.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 07.06.2027
Prosjekterende
- SanitærinstallasjonerTK 1
Utførende
- SanitærinstallasjonerTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 21.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder P E Rørservice Oslo AS til?
P E Rørservice Oslo AS har adresse Elmholt allé 18, 0275 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er P E Rørservice Oslo AS registrert i offentlige registre?
Ja. P E Rørservice Oslo AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 981945220 og ble etablert i 2000.
Hvem er daglig leder i P E Rørservice Oslo AS?
Daglig leder i P E Rørservice Oslo AS er Per Egil Østbekk, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr P E Rørservice Oslo AS?
P E Rørservice Oslo AS vises under Bad, Sanitæranlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har P E Rørservice Oslo AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. P E Rørservice Oslo AS har sentral godkjenning (DiBK) som prosjekterende for Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 1) og som utførende for Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for P E Rørservice Oslo AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg P E Rørservice Oslo AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.