Øystein Tvedt AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Gulvbelegg- og tapetservirksomhet samt hva hermed står i forbindelse. Selskapet kan også fremme formålet ved deltakelse i andre virksomheter med tilsvarende formål.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Godkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Maler- og overflateteknikkfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Øystein Tvedt AS til?
Øystein Tvedt AS har adresse Sandbrekketoppen 30, 5224 Nesttun, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Øystein Tvedt AS registrert i offentlige registre?
Ja. Øystein Tvedt AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 993359114 og ble etablert i 2008.
Hvem er daglig leder i Øystein Tvedt AS?
Daglig leder i Øystein Tvedt AS er Petter Johansen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Øystein Tvedt AS?
Øystein Tvedt AS vises under Flislegging, Gulvbelegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Øystein Tvedt AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Øystein Tvedt AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.