Øst Rørservice AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Utføre rørlegger tjenester som Industrirørlegger og VVS-rørlegger, mekanisk service.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Øst Rørservice AS til?
Øst Rørservice AS har adresse Tomteveien 21, 1618 Fredrikstad, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Øst Rørservice AS registrert i offentlige registre?
Ja. Øst Rørservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 815612752 og ble etablert i 2015.
Hvem er daglig leder i Øst Rørservice AS?
Daglig leder i Øst Rørservice AS er Arne Jørgen Johnsen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Øst Rørservice AS?
Øst Rørservice AS vises under Sanitæranlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Øst Rørservice AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Øst Rørservice AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.