Hopp til hovedinnhold
O

OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS

7 år som bedriftÅs

Verifisert i offentlig register

Tømrerarbeid Tilbygg Rehabilitering Trekonstruksjoner

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Å drive med byggevirksomhet, rehabilitering, servicearbeid, nybygg og annen lignende virksomhet, eie og investere i aksjer og andre selskaper og virksomheter, kjøp og salg av fast eiendom og hva dermed står i forbindelse.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

923135154

Daglig leder

Terje Bjørgengen

Etableringsår

2019

Antall ansatte

9

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 09.10.2028

Utførende

  • Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 09.07.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Tømrerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS til?

OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS har adresse Kongeveien 135C, 1407 Vinterbro, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS registrert i offentlige registre?

Ja. OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 923135154 og ble etablert i 2019.

Hvem er daglig leder i OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS?

Daglig leder i OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS er Terje Bjørgengen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS?

OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.