Hopp til hovedinnhold
O

OSKAR KAALØY AS

14 år som bedriftLindesnes

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Tømrer, anleggs og vaktmestertjenester, samt hva naturlig hører inn under dette, herunder deltakelse i andre selskaper.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

998515947

Daglig leder

Oskar Kaaløy

Etableringsår

2012

Spørsmål og svar

Hvor holder OSKAR KAALØY AS til?

OSKAR KAALØY AS har adresse Tregdeveien 711, 4516 Mandal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er OSKAR KAALØY AS registrert i offentlige registre?

Ja. OSKAR KAALØY AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 998515947 og ble etablert i 2012.

Hvem er daglig leder i OSKAR KAALØY AS?

Daglig leder i OSKAR KAALØY AS er Oskar Kaaløy, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr OSKAR KAALØY AS?

OSKAR KAALØY AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for OSKAR KAALØY AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg OSKAR KAALØY AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.