OPG ANLEGG AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Entrepenørvirksomhet innen bygg og anlegg.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder OPG ANLEGG AS til?
OPG ANLEGG AS har adresse Violveien 7B, 1487 Hakadal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er OPG ANLEGG AS registrert i offentlige registre?
Ja. OPG ANLEGG AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 991044639 og ble etablert i 2007.
Hvem er daglig leder i OPG ANLEGG AS?
Daglig leder i OPG ANLEGG AS er Simen Aarkvisla Trehjørningen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr OPG ANLEGG AS?
OPG ANLEGG AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for OPG ANLEGG AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg OPG ANLEGG AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.