O
OLE OPPISTOV AS
10 år som bedriftStavanger
Firmaportalens klassifisering
Nybygg
Om bedriften
Byggevirksomhet.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
917352917
Daglig leder
Ole Johan Gilje Oppistov
Etableringsår
2016
Spørsmål og svar
Hvor holder OLE OPPISTOV AS til?
OLE OPPISTOV AS har adresse Sølvberggata 22, 4006 Stavanger, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er OLE OPPISTOV AS registrert i offentlige registre?
Ja. OLE OPPISTOV AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 917352917 og ble etablert i 2016.
Hvem er daglig leder i OLE OPPISTOV AS?
Daglig leder i OLE OPPISTOV AS er Ole Johan Gilje Oppistov, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr OLE OPPISTOV AS?
OLE OPPISTOV AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for OLE OPPISTOV AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.