Odd Stensvold AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Maskinentreprise, transport, utleie av driftsmidler, samt deltagelse andre virksomheter.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 30.01.2029
Utførende
- LandskapsutformingTK 1
- Veg- og grunnarbeiderTK 1
- Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
- Riving og miljøsaneringTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Odd Stensvold AS til?
Odd Stensvold AS har adresse Ringdalveien 261, 3270 Larvik, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Odd Stensvold AS registrert i offentlige registre?
Ja. Odd Stensvold AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 995680084 og ble etablert i 2010.
Hvem er daglig leder i Odd Stensvold AS?
Daglig leder i Odd Stensvold AS er Odd Stensvold, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Odd Stensvold AS?
Odd Stensvold AS vises under Graving, Riving, Vann og avløp, Grunnarbeid, Miljøsanering, Anleggsgartner på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Odd Stensvold AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Odd Stensvold AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Landskapsutforming (tiltaksklasse 1), Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 1), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Odd Stensvold AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Odd Stensvold AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.