Nortak Entreprenør AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Drive takdekking og bygningsvedlikehold samt hva som hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Nortak Entreprenør AS til?
Nortak Entreprenør AS har adresse Knappumsvegen 133, 2270 Flisa, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Nortak Entreprenør AS registrert i offentlige registre?
Ja. Nortak Entreprenør AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 964367523 og ble etablert i 1992.
Hvem er daglig leder i Nortak Entreprenør AS?
Daglig leder i Nortak Entreprenør AS er Eivind Roar Hansen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Nortak Entreprenør AS?
Nortak Entreprenør AS vises under Taktekking på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Nortak Entreprenør AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Nortak Entreprenør AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.