Norske Filter AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Salg og bytte av ventilasjonsfilter til alle kunder, ventilasjonsarbeid. Salgsvirksomhet av filter, eiendomshandel og import.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Norske Filter AS til?
Norske Filter AS har adresse Markaplassen 275, 7054 Ranheim, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Norske Filter AS registrert i offentlige registre?
Ja. Norske Filter AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 980064077 og ble etablert i 1998.
Hvem er daglig leder i Norske Filter AS?
Daglig leder i Norske Filter AS er Tor Oterhals, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Norske Filter AS?
Norske Filter AS vises under Ventilasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Norske Filter AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Norske Filter AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.