Hopp til hovedinnhold
N

NORSK EPOXY AS

14 år som bedriftEnebakk

Firmaportalens klassifisering

Flislegging og gulv Flislegging Gulvbelegg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Produksjon og handel innen gulvlegging og tapetsering.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

998396336

Daglig leder

Børge Lavik

Etableringsår

2012

Antall ansatte

17

Spørsmål og svar

Hvor holder NORSK EPOXY AS til?

NORSK EPOXY AS har adresse Lillestrømveien 892, 1912 Enebakk, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er NORSK EPOXY AS registrert i offentlige registre?

Ja. NORSK EPOXY AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 998396336 og ble etablert i 2012.

Hvem er daglig leder i NORSK EPOXY AS?

Daglig leder i NORSK EPOXY AS er Børge Lavik, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr NORSK EPOXY AS?

NORSK EPOXY AS vises under Flislegging, Gulvbelegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for NORSK EPOXY AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg NORSK EPOXY AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.