Hopp til hovedinnhold
N

Nittedal Tak Og Vedlikehold AS

3 år som bedriftNittedal

Firmaportalens klassifisering

Tak Taktekking
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Blikkenslagertjenester (på tak).

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

831427442

Daglig leder

Lars Dahl Sveum

Etableringsår

2023

Spørsmål og svar

Hvor holder Nittedal Tak Og Vedlikehold AS til?

Nittedal Tak Og Vedlikehold AS har adresse Rudbakken 6, 1480 Slattum, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Nittedal Tak Og Vedlikehold AS registrert i offentlige registre?

Ja. Nittedal Tak Og Vedlikehold AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 831427442 og ble etablert i 2023.

Hvem er daglig leder i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?

Daglig leder i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS er Lars Dahl Sveum, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?

Nittedal Tak Og Vedlikehold AS vises under Taktekking på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.