NESODDEN BYGG AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Salg av håndverktjenester, primært montering av innredninger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder NESODDEN BYGG AS til?
NESODDEN BYGG AS har adresse Åsenveien 5, 1458 Fjellstrand, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er NESODDEN BYGG AS registrert i offentlige registre?
Ja. NESODDEN BYGG AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 898569802 og ble etablert i 2012.
Hvem er daglig leder i NESODDEN BYGG AS?
Daglig leder i NESODDEN BYGG AS er Maria Aavitsland, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr NESODDEN BYGG AS?
NESODDEN BYGG AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for NESODDEN BYGG AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.