Hopp til hovedinnhold
← Tilbake til resultater
M

Murmester Hansen & Henriksen AS

6 år som bedriftSkien

Verifisert i offentlig register

Muring Pussarbeid Antikvarisk arbeid

Firmaportalens klassifisering

Murer
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Murervirksomhet, flislegging, taksering og alt som dertil hører, samt deltakelse i andre selskaper ved aksjetegning eller på annen måte.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

925855545

Daglig leder

Ikke registrert i Brønnøysundregistrene

Etableringsår

2020

Antall ansatte

12

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 20.06.2027

Utførende

  • MurarbeidTK 2
  • Arbeid på bevaringsverdige byggverkTK 2

Ansvarlig søker

  • for alle typer tiltakTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Murer- og flisleggerfaget

Sist kontrollert: 31.07.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Murmester Hansen & Henriksen AS til?

Murmester Hansen & Henriksen AS har adresse Rødmyrjordet 57, 3735 Skien, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Murmester Hansen & Henriksen AS registrert i offentlige registre?

Ja. Murmester Hansen & Henriksen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 925855545 og ble etablert i 2020.

Hvilke tjenester tilbyr Murmester Hansen & Henriksen AS?

Murmester Hansen & Henriksen AS vises under Muring, Pussarbeid, Antikvarisk arbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Murmester Hansen & Henriksen AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Murmester Hansen & Henriksen AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Murarbeid (tiltaksklasse 2), Arbeid på bevaringsverdige byggverk (tiltaksklasse 2) og som ansvarlig søker for alle typer tiltak (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Murmester Hansen & Henriksen AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.