Hopp til hovedinnhold
M

Mrs Vvs AS

10 år som bedriftLillestrøm

Verifisert i offentlig register

Bad Sanitæranlegg

Firmaportalens klassifisering

Rørlegger
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

VVS.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

917983615

Daglig leder

Henriette Angelica Olaussen

Etableringsår

2016

Antall ansatte

8

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 08.03.2027

Utførende

  • SanitærinstallasjonerTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Mrs Vvs AS til?

Mrs Vvs AS har adresse Guldhaugsletta 65, 2013 Skjetten, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Mrs Vvs AS registrert i offentlige registre?

Ja. Mrs Vvs AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 917983615 og ble etablert i 2016.

Hvem er daglig leder i Mrs Vvs AS?

Daglig leder i Mrs Vvs AS er Henriette Angelica Olaussen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Mrs Vvs AS?

Mrs Vvs AS vises under Bad, Sanitæranlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Mrs Vvs AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Mrs Vvs AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Mrs Vvs AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Mrs Vvs AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.