Hopp til hovedinnhold
M

MONTAGETECH AS

17 år som bedriftKarmøy

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Oppføringer av bygninger og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder delta i selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

993608688

Daglig leder

John Mangor Lund

Etableringsår

2009

Antall ansatte

9

Spørsmål og svar

Hvor holder MONTAGETECH AS til?

MONTAGETECH AS har adresse Slettenesvegen 23, 4274 Stol, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er MONTAGETECH AS registrert i offentlige registre?

Ja. MONTAGETECH AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 993608688 og ble etablert i 2009.

Hvem er daglig leder i MONTAGETECH AS?

Daglig leder i MONTAGETECH AS er John Mangor Lund, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr MONTAGETECH AS?

MONTAGETECH AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for MONTAGETECH AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.