Monsen Maskin & Transport AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Anlegg og transporttjenester, utleid til andre bedrifter, samt små anleggsjobber direkte for privatkunder og næring. Utleie av små maskiner
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Monsen Maskin & Transport AS til?
Monsen Maskin & Transport AS har adresse Lauvlibakken 4B, 2770 Jaren, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Monsen Maskin & Transport AS registrert i offentlige registre?
Ja. Monsen Maskin & Transport AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 926504037 og ble etablert i 2020.
Hvem er daglig leder i Monsen Maskin & Transport AS?
Daglig leder i Monsen Maskin & Transport AS er Marius Monsen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Monsen Maskin & Transport AS?
Monsen Maskin & Transport AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Monsen Maskin & Transport AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Monsen Maskin & Transport AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.