Moldrem Maskin AS
Verifisert i offentlig register
Om bedriften
Riving av bygninger og andre konstruksjoner.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 06.09.2026
Utførende
- Riving og miljøsaneringTK 2
Sist oppdatert fra registeret: 19.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Moldrem Maskin AS til?
Moldrem Maskin AS har adresse Reinfjellvegen 96, 8658 Mosjøen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Moldrem Maskin AS registrert i offentlige registre?
Ja. Moldrem Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 925581372 og ble etablert i 2020.
Hvem er daglig leder i Moldrem Maskin AS?
Daglig leder i Moldrem Maskin AS er Jakob Valnes Moldrem, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Moldrem Maskin AS?
Moldrem Maskin AS vises under Riving, Miljøsanering på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Moldrem Maskin AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Moldrem Maskin AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Moldrem Maskin AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.