Hopp til hovedinnhold
M

Moderne Byggfornyelse AS

29 år som bedriftOslo

Verifisert i offentlig register

Tømrerarbeid Muring Riving Tilbygg Rehabilitering Fasade Montasje Miljøsanering Pussarbeid Trekonstruksjoner Antikvarisk arbeid Glassarbeid

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Bygge- og anleggsvirksomhet, og alt som står i forbindelse hermed.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

979446071

Daglig leder

Bjørnar Netteberg Johansen

Etableringsår

1997

Antall ansatte

33

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 29.01.2028

Utførende

  • Arbeid på bevaringsverdige byggverkTK 1
  • Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 2
  • Riving og miljøsaneringTK 1
  • MurarbeidTK 2
  • Montering av bærende metall- eller betongkonstruksjonerTK 2
  • Montering av glasskonstruksjoner og fasadekledningTK 2

Sist oppdatert fra registeret: 22.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Tømrerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Moderne Byggfornyelse AS til?

Moderne Byggfornyelse AS har adresse Lørenveien 68, 0585 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Moderne Byggfornyelse AS registrert i offentlige registre?

Ja. Moderne Byggfornyelse AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 979446071 og ble etablert i 1997.

Hvem er daglig leder i Moderne Byggfornyelse AS?

Daglig leder i Moderne Byggfornyelse AS er Bjørnar Netteberg Johansen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Moderne Byggfornyelse AS?

Moderne Byggfornyelse AS vises under Tømrerarbeid, Muring, Riving, Tilbygg, Rehabilitering, Fasade, Montasje, Miljøsanering med mer på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Moderne Byggfornyelse AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Moderne Byggfornyelse AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Arbeid på bevaringsverdige byggverk (tiltaksklasse 1), Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 2), Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 1), Murarbeid (tiltaksklasse 2) med mer, dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Moderne Byggfornyelse AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Moderne Byggfornyelse AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.