Mjg Maskin AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Anleggsvirksomhet, graving, brøyting, utleie av maskiner og arbeidskraft, samt alt hva hermed står i forbindelse, herunder deltakelse i andre selskaper.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 30.10.2026
Utførende
- Plasstøpte betongkonstruksjonerTK 1
- Riving og miljøsaneringTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Mjg Maskin AS til?
Mjg Maskin AS har adresse Nordgarden 12, 4766 Herefoss, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Mjg Maskin AS registrert i offentlige registre?
Ja. Mjg Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 924779950 og ble etablert i 2020.
Hvem er daglig leder i Mjg Maskin AS?
Daglig leder i Mjg Maskin AS er Markus Johnsen Gauslå, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Mjg Maskin AS?
Mjg Maskin AS vises under Riving, Betongarbeid, Miljøsanering, Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Mjg Maskin AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Mjg Maskin AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Plasstøpte betongkonstruksjoner (tiltaksklasse 1), Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Mjg Maskin AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Mjg Maskin AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.