Mestermur Sarpsborg AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Murertjenester, rådgivning innenfor eiendom/mur og utvikling av eiendom.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Godkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Murer- og flisleggerfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Mestermur Sarpsborg AS til?
Mestermur Sarpsborg AS har adresse Hasle trafo 35, 1734 Hafslundsøy, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Mestermur Sarpsborg AS registrert i offentlige registre?
Ja. Mestermur Sarpsborg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 896515802 og ble etablert i 2011.
Hvem er daglig leder i Mestermur Sarpsborg AS?
Daglig leder i Mestermur Sarpsborg AS er Håvard Bjørnstad, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Mestermur Sarpsborg AS?
Mestermur Sarpsborg AS vises under Muring på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Mestermur Sarpsborg AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.