Max Maskin AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Påta seg grave/anleggsarbeide, samt tilby transportoppdrag.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Max Maskin AS til?
Max Maskin AS har adresse Tofteveien 20, 3483 Kana, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Max Maskin AS registrert i offentlige registre?
Ja. Max Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 812782142 og ble etablert i 2013.
Hvilke tjenester tilbyr Max Maskin AS?
Max Maskin AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Max Maskin AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Max Maskin AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.