Hopp til hovedinnhold
M

Malermester Studsrud AS

28 år som bedriftMarker

Verifisert i offentlig register

Antikvarisk arbeid

Firmaportalens klassifisering

Maler Innvendig maling Utvendig maling
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Entreprenørvirksomhet innen bygg og anlegg, herunder maler- og tapetserervirksomhet samt annen virksomhet som naturlig hører inn under fagområdet. Drive handel og eiendomsdrift samt investere i annen virksomhet.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

880387642

Daglig leder

Bjørn Edmund Studsrud

Etableringsår

1998

Antall ansatte

19

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 30.04.2027

Utførende

  • Arbeid på bevaringsverdige byggverkTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Maler- og overflateteknikkfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Malermester Studsrud AS til?

Malermester Studsrud AS har adresse Brødrene Olsens vei 53, 1870 Ørje, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Malermester Studsrud AS registrert i offentlige registre?

Ja. Malermester Studsrud AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 880387642 og ble etablert i 1998.

Hvem er daglig leder i Malermester Studsrud AS?

Daglig leder i Malermester Studsrud AS er Bjørn Edmund Studsrud, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Malermester Studsrud AS?

Malermester Studsrud AS vises under Antikvarisk arbeid, Innvendig maling, Utvendig maling på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Malermester Studsrud AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Malermester Studsrud AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Arbeid på bevaringsverdige byggverk (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Malermester Studsrud AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Malermester Studsrud AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.