Hopp til hovedinnhold
M

Maler Delius AS

2 år som bedriftOslo

Firmaportalens klassifisering

Maler Innvendig maling Utvendig maling
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Malertjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

934409256

Daglig leder

Ikke registrert i Brønnøysundregistrene

Etableringsår

2024

Spørsmål og svar

Hvor holder Maler Delius AS til?

Maler Delius AS har adresse Nedre Ullevål 3C, 0850 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Maler Delius AS registrert i offentlige registre?

Ja. Maler Delius AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 934409256 og ble etablert i 2024.

Hvilke tjenester tilbyr Maler Delius AS?

Maler Delius AS vises under Innvendig maling, Utvendig maling på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Maler Delius AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.