Hopp til hovedinnhold
M

Magnar Lund Maskin AS

20 år som bedriftFlekkefjord

Verifisert i offentlig register

Graving Vann og avløp Grunnarbeid Anleggsgartner

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Maskinentreprenør med hva som naturlig faller inn under dette. Selskapet kan også delta i annen virksomhet.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

989986384

Daglig leder

Magnar Lund

Etableringsår

2006

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 02.10.2027

Utførende

  • LandskapsutformingTK 1
  • Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
  • Veg- og grunnarbeiderTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Magnar Lund Maskin AS til?

Magnar Lund Maskin AS har adresse Allestadveien 10, 4404 Flekkefjord, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Magnar Lund Maskin AS registrert i offentlige registre?

Ja. Magnar Lund Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 989986384 og ble etablert i 2006.

Hvem er daglig leder i Magnar Lund Maskin AS?

Daglig leder i Magnar Lund Maskin AS er Magnar Lund, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Magnar Lund Maskin AS?

Magnar Lund Maskin AS vises under Graving, Vann og avløp, Grunnarbeid, Anleggsgartner på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Magnar Lund Maskin AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Magnar Lund Maskin AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Landskapsutforming (tiltaksklasse 1), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Magnar Lund Maskin AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.