Lysteknikk Elektroentreprenør AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Elektrisk installasjon og servise knyttet til dette. Handel med elekrtiske artikler samt konsulenttjenester.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK · DSB
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK · DSBSentral godkjenning
Gyldig til 26.05.2028
Prosjekterende
- BrannalarmanleggTK 3
- LedesystemTK 3
Utførende
- Installasjon av ledesystemTK 3
- Installasjon av brannalarmanleggTK 3
Sist oppdatert fra registeret: 22.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerElvirksomhetsregisteret
Arbeidsoppgaver og anleggstyper
- Prosjektering av elektriske anlegg
- Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
- Kontroll av andres elektriske anlegg
- Reparasjon av elektrisk utstyr
- Bygning - lavspenningsanlegg
- Industri - lavspenningsanlegg
- Maskiner - elektriske anlegg
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Elektrikerfaget
- Telekommunikasjonsmontørfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Lysteknikk Elektroentreprenør AS til?
Lysteknikk Elektroentreprenør AS har adresse Olaf Helsets vei 8, 0694 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Lysteknikk Elektroentreprenør AS registrert i offentlige registre?
Ja. Lysteknikk Elektroentreprenør AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 995971135 og ble etablert i 2010.
Hvem er daglig leder i Lysteknikk Elektroentreprenør AS?
Daglig leder i Lysteknikk Elektroentreprenør AS er Morten Flatla Haug, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Lysteknikk Elektroentreprenør AS?
Lysteknikk Elektroentreprenør AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Reparasjon av elektrisk utstyr, Industri-installasjon, Maskininstallasjon, Ledesystem (rømningslys), Brannalarmanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Lysteknikk Elektroentreprenør AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Lysteknikk Elektroentreprenør AS har sentral godkjenning (DiBK) som prosjekterende for Brannalarmanlegg (tiltaksklasse 3), Ledesystem (tiltaksklasse 3) og som utførende for Installasjon av ledesystem (tiltaksklasse 3), Installasjon av brannalarmanlegg (tiltaksklasse 3) og registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Reparasjon av elektrisk utstyr, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Lysteknikk Elektroentreprenør AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Lysteknikk Elektroentreprenør AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.