Hopp til hovedinnhold
L

Lys Styring Data AS

26 år som bedriftFærder

Verifisert i offentlig register

El-installasjon Boliginstallasjon El-kontroll Reparasjon av elektrisk utstyr Industri-installasjon

Firmaportalens klassifisering

Elektriker
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Elektrisk installasjonsvirksomhet, import, salg og utleie av lys, data og styringssystemer, sceneutstyr og alt som naturlig hører til dette. Konsulent og teknikker tjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

981458036

Daglig leder

Thorstein Bryde

Etableringsår

2000

Offentlige kvalifikasjoner

DSB

Elvirksomhetsregisteret

Arbeidsoppgaver og anleggstyper

  • Prosjektering av elektriske anlegg
  • Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
  • Kontroll av andres elektriske anlegg
  • Reparasjon av elektrisk utstyr
  • Bygning - lavspenningsanlegg
  • Industri - lavspenningsanlegg
  • Elektrisk utstyr

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Lys Styring Data AS til?

Lys Styring Data AS har adresse Stangebyveien 1A, 3140 Nøtterøy, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Lys Styring Data AS registrert i offentlige registre?

Ja. Lys Styring Data AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 981458036 og ble etablert i 2000.

Hvem er daglig leder i Lys Styring Data AS?

Daglig leder i Lys Styring Data AS er Thorstein Bryde, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Lys Styring Data AS?

Lys Styring Data AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Reparasjon av elektrisk utstyr, Industri-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Lys Styring Data AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Lys Styring Data AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Reparasjon av elektrisk utstyr, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Lys Styring Data AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Lys Styring Data AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.