Lohne & Lauritzsen AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Entreprenørselskap i byggebransjen. Levere tjenester innen oppføring og rehabilitering av bygninger, konsulent- og takstvirksomhet.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 07.10.2027
Utførende
- Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 2
- Arbeid på bevaringsverdige byggverkTK 2
Sist oppdatert fra registeret: 22.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Tømrerfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Lohne & Lauritzsen AS til?
Lohne & Lauritzsen AS har adresse Drammensveien 155, 0277 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Lohne & Lauritzsen AS registrert i offentlige registre?
Ja. Lohne & Lauritzsen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 918478256 og ble etablert i 2016.
Hvem er daglig leder i Lohne & Lauritzsen AS?
Daglig leder i Lohne & Lauritzsen AS er Morten Brusnes, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Lohne & Lauritzsen AS?
Lohne & Lauritzsen AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Antikvarisk arbeid, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Lohne & Lauritzsen AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Lohne & Lauritzsen AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 2), Arbeid på bevaringsverdige byggverk (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Lohne & Lauritzsen AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Lohne & Lauritzsen AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.