Hopp til hovedinnhold
L

Lødingen Elektro AS

51 år som bedriftLødingen

Verifisert i offentlig register

El-installasjon Boliginstallasjon El-kontroll Industri-installasjon

Firmaportalens klassifisering

Elektriker
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Drive handel med elektriske materiell og utstyr i forbindelse med elektriske installasjoner samt utføre elektriske installasjoner.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

924944374

Daglig leder

Roger Larsen

Etableringsår

1975

Offentlige kvalifikasjoner

DSB

Elvirksomhetsregisteret

Arbeidsoppgaver og anleggstyper

  • Prosjektering av elektriske anlegg
  • Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
  • Kontroll av andres elektriske anlegg
  • Bygning - lavspenningsanlegg
  • Industri - lavspenningsanlegg

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Lødingen Elektro AS til?

Lødingen Elektro AS har adresse Hamndalsvegen 9B, 8410 Lødingen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Lødingen Elektro AS registrert i offentlige registre?

Ja. Lødingen Elektro AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 924944374 og ble etablert i 1975.

Hvem er daglig leder i Lødingen Elektro AS?

Daglig leder i Lødingen Elektro AS er Roger Larsen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Lødingen Elektro AS?

Lødingen Elektro AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Industri-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Lødingen Elektro AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Lødingen Elektro AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Lødingen Elektro AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Lødingen Elektro AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.