Hopp til hovedinnhold
L

Lindstad Maskin AS

6 år som bedriftLillestrøm

Verifisert i offentlig register

Graving Riving Vann og avløp Grunnarbeid Miljøsanering Anleggsgartner

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Tjenester tilknyttet utgraving og planering av tomter, graving av rør- og kabelgrøfter, vegbygging, rivningsarbeid, planering, skogsdrift og annet arbeid som naturlig er tilknyttet dette.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

925141445

Daglig leder

Tormod Skolsegg Lindstad

Etableringsår

2020

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 22.01.2028

Utførende

  • Riving og miljøsaneringTK 1
  • Veg- og grunnarbeiderTK 1
  • Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
  • LandskapsutformingTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Lindstad Maskin AS til?

Lindstad Maskin AS har adresse Morkveien 122, 1925 Blaker, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Lindstad Maskin AS registrert i offentlige registre?

Ja. Lindstad Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 925141445 og ble etablert i 2020.

Hvem er daglig leder i Lindstad Maskin AS?

Daglig leder i Lindstad Maskin AS er Tormod Skolsegg Lindstad, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Lindstad Maskin AS?

Lindstad Maskin AS vises under Graving, Riving, Vann og avløp, Grunnarbeid, Miljøsanering, Anleggsgartner på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Lindstad Maskin AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Lindstad Maskin AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 1), Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 1), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Landskapsutforming (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Lindstad Maskin AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.