Hopp til hovedinnhold
L

Lgn Renhold AS

22 år som bedriftSkien

Verifisert i offentlig register

Godkjent renholdsvirksomhet Innvendig renhold

Firmaportalens klassifisering

Renhold
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Selskapet skal levere alle typer tjenester innen renhold for alle typer virksomheter og annet som naturlig hører inn under dette.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

986591877

Daglig leder

Liv Grethe Poulsson Nilsen

Etableringsår

2004

Antall ansatte

10

Offentlige kvalifikasjoner

Renhold

Godkjent renholdsvirksomhet

Sist oppdatert fra registeret: 01.07.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr renholdstjenester i Norge, skal være godkjent av Arbeidstilsynet. Godkjenningen viser at virksomheten er registrert og kan tilby renholdstjenester i samsvar med kravene i godkjenningsordningen.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Lgn Renhold AS til?

Lgn Renhold AS har adresse Hoppestadvegen 410, 3721 Skien, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Lgn Renhold AS registrert i offentlige registre?

Ja. Lgn Renhold AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 986591877 og ble etablert i 2004.

Hvem er daglig leder i Lgn Renhold AS?

Daglig leder i Lgn Renhold AS er Liv Grethe Poulsson Nilsen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Lgn Renhold AS?

Lgn Renhold AS vises under Godkjent renholdsvirksomhet, Innvendig renhold på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Lgn Renhold AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Lgn Renhold AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.