Kraus Graveservice AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Graving, drenering, planering og lignende oppdrag.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 17.03.2029
Utførende
- Veg- og grunnarbeiderTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Kraus Graveservice AS til?
Kraus Graveservice AS har adresse Vestliveien 56, 3474 Åros, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Kraus Graveservice AS registrert i offentlige registre?
Ja. Kraus Graveservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 997051149 og ble etablert i 2011.
Hvem er daglig leder i Kraus Graveservice AS?
Daglig leder i Kraus Graveservice AS er Tomasz Kraus, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Kraus Graveservice AS?
Kraus Graveservice AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Kraus Graveservice AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Kraus Graveservice AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Kraus Graveservice AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.